Kurzy potápění pro začátečníky v českém centru Deep Blue Selang resort

Seznamovací ponor s přístrojem „Discover Scuba Diving“

–  po počátečním seznámení s potápěním s přístrojem v bazénu a krátké teoretické přípravě si vyzkoušíte 1 nebo 2 ponory s přístrojem v doprovodu instruktora v moři do hloubky max. 10 metrů

Open Water Diver – kurz potápění s přístrojem do 18ti metrů

– kurzy potápění pro začátečníky s přístrojem do 18 metrů, již od 14 let. V  průběhu tohoto kurzu absolvujete teoretickou přípravu, praxi v bazénu a celkem 4 ponory ve volné vodě. Po absolvovování předepsaných úkonů a splnění všech zdravotních, teoretických požadavků a splněšné praktických úkonů získáte certifikaci s mezinárodní platností pro samostatné potápění ve volné vodě do hloubky 18 metrů.

Junior Diver

– kurzy potápění pro začátečníky – děti, věková hranice není omezena, jen je třeba umět plavat..

Pool Diver

– výcvikový stupeň pro zájemce o potápění, kteří si chtějí vyzkoušet potápění pod odborným dohledem v bezpečí bazénu, nebo kteří si aktuálně netroufnou do volné vody provelké vlny nebo zdravotní indispozici. (od 12ti let)

Basic Diver

– kurzy potápění s přístrojem pro začátečníky do 12 metrů pod dozorem odborného doprovodu. Tuto certifikaci obdrží zájemce o potápění s přístrojem, který nezvládne všechny předepsané úkony pro mezinárodně platnou certifikaci „samostatného“ potápěče. V budoucnu si může dokončit celý kurz OWD.

Menu